Zamówienia

Amortyzatory są wykonywane wyłącznie na zamówienie wg specyfikacji wykonanej przez zamawiającego lub jeden z naszych autoryzowanych serwisów. Specyfikacja powinna zwierać wszystkie informacje niezbędne do dobrania wstępnych ustawień oraz wykonania zlecenia. Odbiór amortyzatorów następuje  w terminie od 14 do 60 dni od daty zaksięgowania na naszym koncie zaliczki w wysokości 50% wartości zlecenia.

Amortyzatory SX RACING montowane w autoryzowanych serwisach objęte są ograniczoną rękojmią producenta na wady fizyczne. Rękojmi nie stosuje się w przypadku uszkodzeń mechanicznych bądź ich wadliwego montażu w nieautoryzowanym serwisie. Lista autoryzowanych serwisów znajduje się w zakładce Kontakt.  Rękojmią nie są objęte amortyzatory, w których uszkodzenia powstały  w wyniku nieprzestrzegania instrukcji użytkowania lub zastosowania nieodpowiednich ustawień. Rękojmią nie są objęte uszczelnienia, które zostają uszkodzone mechanicznie np: wskutek przegrzania. Rękojmią nie są objęte amortyzatory, które zostały naprawiane lub rozkręcane przez osoby z poza listy autoryzowanych serwisów oraz amortyzatory noszące ślady modyfikacji a zwłaszcza użycie oleju, łożysk i uszczelnień pochodzących od innych dostawców niż SX RACING.

Zamówienia amortyzatorów SX RACING składane bezpośrednio u producenta odbierane są i realizowane wyłącznie drogą mailową i telefonicznie.

Sprzedaż detaliczna dla odbiorców indywidualnych wyłącznie poprzez sklep RAJDY4x4 lub jeden z autoryzowanych serwisów w zakładce kontakt po uprzednim pisemnym potwierdzeniu ceny przez producenta.

Kategoria: .
Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/freeski/public_html/domains/sxracing.com/public_html/wp-content/themes/autoimage/woocommerce/single-product/meta.php on line 28

Related Products

  • Specjalne

  • SX 60 70 BYPASS

  • Montaż

  • SX60 SMR

  • SX 60 PROGRESSIVE

  • KJS